Informacje o Przychodni Joga Vet z Warszawy


pies badany przez weterynarza

Przychodnia Joga Vet powstała z myślą o fuzji dobrostanu fizycznego i psychicznego pacjentów zarówno tych małych jak i dużych.

Nasz wykwalifikowany zespół nie pozostaje obojętny wobec żadnego przypadku chorego zwierzęcia. Podchodzimy zawsze indywidualnie do pacjenta drążąc „trudne ” diagnostycznie tematy. Wykonujemy szereg badań na miejscu co pozwala skrócić czas oczekiwania na wynik i możliwie jak najszybciej podjąć odpowiednie leczenie. Posiadamy wiedzę na temat komunikacji w świecie zwierząt i ludzi, współpracując również z behawiorystką i fizjoterapeutką.

Całemu zespołowi zależy przede wszystkim na dobru Państwa pupila, dlatego poszerzamy własną wiedzę na różnego rodzaju konferencjach szkoląc sie z zakresu wiedzy weterynaryjnej oraz siegamy po metody mniej konwencjonalne jak np.stawianie pijawek, ziołolecznictwo czy laseroterapia. Zapraszamy Państwa do przychodni nie tylko gdy zwierze cierpi, ale również służymy poradami, zabiegami profilaktycznymi, dzięki którym można uniknąć niektórych chorób. Dla nas weterynaria to miłość, pasja, stan umysłu…nie tylko zawód.


Nasz zespół

Dorota Wasylewska-Jakima


Dorota Wasylewska-Jakima


Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW. Właściciel i założyciel przychodni Joga Vet. Od dziecka w świecie weterynaryjnym... najpierw jako obserwator w lecznicach, później jako technik w wykwalifikowanych klinikach weterynaryjnych. Od lat pracuje jako lekarz na dyżurach internistycznych ze szczególnym zamiłowaniem do niesienia pomocy z zakresu chirurgii miękkiej oraz dermatologii. Prywatnie właścicielka trzech koni, dwóch psów, trzech kotów, agamy brodatej, dwóch gekonów, rybek oraz wielbicielka bezgranicznie wszystkich zwierząt małych i dużych.

Linda Bambara


Linda Bambara

Studia ukończyła w 2019 r. na SGGW w Warszawie. Od tamtej pory cały czas podnosi swoje kwalifikacje na specjalizacjach i szkoleniach. Jej głównym zamiłowaniem zawodowym jest anestezjologia oraz intensywna terapia.
Wychowana w rodzinie lekarskiej bardziej chcąc niż niechcąc podpatrywała od małego tajniki pracy lekarza weterynarii.
Jest bardzo skrupulatna, dociekliwa i w swojej pracy rzetelna.
Do zadań anestezjologa podchodzi z pełną odpowiedzialnością i profesjonalizmem. Każdy jej pacjent jest doskonale zaopiekowany.
Na dyżurach internistycznych cechuje ją wielkie zaangażowanie w postawienie diagnozy oraz dbałość o dobre samopoczucie pacjenta.
Prywatnie właścicielka kotka znajdka Bankusia.

Joanna Persona


Joanna Persona

Absolwentka Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie. Lekarz o ogromnym sercu do zwierząt i ludzi. W zawodzie od kilkunastu lat, specjalista chirurgii weterynaryjnej i radiologii zwierząt. Współpracuje z Joga Vet od początku jej działalności,  udziela konsultacji ortopedycznych, chirurgicznych oraz wykonuje zabiegi operacyjne. Dokładna, staranna podczas wykonywania swoich obowiązków. Prywatnie miłośniczka i właścicielka koni, psów i mnóstwa innych małych stworzeń.

Joanna Sieczka


Joanna Sieczka

Pozycja: lekarz weterynarii- specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Lekarz weterynarii z kilkuletnim stażem i tytułem Specjalisty Chorób Małych Zwierząt. Zajmuje się przede wszystkim badaniem usg oraz cytologią. Serdeczna, dociekliwa i perfekcyjna w tym co robi. Prywatnie właścicielka psa, pasjonatka wspinaczki.

Anna Owczarek


Anna Owczarek

Kolejna Pani dr, która powiększyła nasz zespół to Anna Owczarek Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w 2018 roku. Uzyskała tytuł Specjalisty Chorób Psów i Kotów w 2023 roku.
W czasie studiów odbywała praktyki w kilku lubelskich i kieleckich klinikach psio-kocich, a następnie staż absolwencki na University of Naples Federico II we Włoszech.
Od początku kariery jej zainteresowania ukierunkowane były na diagnostykę obrazową, a w szczególności ultrasonografię.
Rozwijała i rozwija umiejętności i aktualizuje wiedzę na krajowych oraz międzynarodowych konferencjach i warsztatach.
Prywatnie fanka podróżowania, chodzenia po górach, żeglowania i Realu Madryt oraz właścicielka ukochanego (rozpuszczonego) czarnego sznaucera Kei. Zawsze przywita Państwa pięknym i szerokim uśmiechem.

Iza Dańczak


Iza Dańczak

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Członek ESVC (European Socjety od Veterinary Cardiology). Interesuje się kardiologią już od czasów studiów, podczas których uczyła się kardiologii od warszawskich kardiologów. Cały czas rozwija swoją wiedzę na wielu szkoleniach w Polsce i za granicą. Bierze udział w kursach ESAVS (European School for Advanced Veterinary Studies ) z zakresu kardiologii. Prywatnie jest miłośniczką siatkówki oraz opiekunką kundelka o imieniu Fuks.
Do Pani dr obowiązują zapisy.

Paweł Wiśniowolski


Paweł Wiśniowolski


Pozycja: treser/behawiorysta

Zwierzęta od zawsze goszczą w jego domu i od wielu lat interesuje się profesjonalną tresurą, zwłaszcza psów. Zdobył uprawnienia Tresera Psów (uprawnienia zawodowe Tresera Psów nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 11), doświadczenie i rozpoczął pracę związaną ze szkoleniem psów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca wiedzę, uczestnicząc w dodatkowych seminariach i zajęciach. Tresura psów to dla niego pasja i praca. Stosuje wyłącznie metody pozytywnego szkolenia metodą pochwał i nagród, którą zapoczątkował wybitny, światowej klasy trener Joseph Ortega. Prywatnie właściciel 5-letniego biszkoptowego Labradora Vincent'a, którego szkolenie sprawiło mu wiele przyjemności.